KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922224
nr 1192 2224
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Torö. Signerad, daterad 2016, olja på trä, 26x67 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:37:54
600 kr
700 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning